Dobré ráno v Londýně

Historie

Současnost

Ulice velkoměsta Spojeného království vás opět vítá fotografiemi.

Říká se sice - všude dobře doma nejlépe - ovšem v současném multikulturním a globálním světě to už do písmenka neplatí. Zachová si své kouzlo domova i ten naplavený pražák co po světě cestuje nebo pracuje.

Nevěříte?

Sledujte pár pražských a londýnských obrázků pravidelně zde nahrávaných. Dá to sice práci, ale přece ty fotografie nenecháme ležet jen tak na disku.

Srovnejte - historie architektura a současnost zábavy.


Klikem si foto zvětšíte...

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!