Dobré ráno v Londýně

Historie

Současnost

Ulice velkoměsta Spojeného království vás opět vítá fotografiemi.

Říká se sice - všude dobře doma nejlépe - ovšem v současném multikulturním a globálním světě to už do písmenka neplatí. Zachová si své kouzlo domova i ten naplavený pražák co po světě cestuje nebo pracuje.

Nevěříte?

Sledujte pár pražských a londýnských obrázků pravidelně zde nahrávaných. Dá to sice práci, ale přece ty fotografie nenecháme ležet jen tak na disku.

Srovnejte - historie architektura a současnost zábavy.


Klikem si foto zvětšíte...

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...