Hele a nedala bys mi číslo?

V pohodě
Tak si čtu knížku cestou na kontrolu...

Do autobusu přijde kluk cca 25 v docela přiopitém stavu (divim se, že mohl chodit a sedne si přede mě v protisměru jízdy vedle poměrně pohledné slečny. Po chvíli usne a pomalu se naklání až si tak decentně opře hlavu o danou slečnu. Slečna nevypadá, že by jí to, k mému překvapení) nějak vadilo.

Tak si čtu dál, cca po 20 min se chlapec probere a říká: "kde to jsem, ježiš moc se omlouvám, já jsem si na tebe lehnul." Slečna, že v pohodě a chvíli se baví o tom, že být na mol v půl čtvrté je slušný výkon.

 Po chvíli borec: "Hele a nedala bys mi číslo?" Slečna velice ochotně číslo nadiktovala a přátelsky se rozloučili, když na další stanici vystoupil.

Takhle se to dělá. Za mě zlatý bludišťák.


CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...