Kdesi mezi dětmi v Praze. Říkánka - "Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, ať si moucha prdne hned! Ať si prdne ještě víc, poletí až na měsíc!"

Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, ať si moucha....prdne hned!

Citlivějším jedincům se omlouvám, ale tato dětská říkanka mě opravdu zaujala.

 Dnes odpoledne, kousek od zastávky U Kunratického lesa. Skupinka kluků hraje "kámen, nůžky, papír" a pak najednou začnou všichni sborově skandovat: "Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, ať si moucha prdne hned! Ať si prdne ještě víc, poletí až na měsíc!"

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!