Ne, biologie ne. Ale třeba politické vnímání! Politik nemůže bejt blbej.

Cestující s knihou...a poslouchá

Jela jsem ve čtvrtek tramvají na Hradčanskou
  a sedla ke dvěma klukům (cca 3. třída a říkejme jim třeba Lojza a Honza). Z rozhovoru bylo jasný, že se bavili o nějakým vzájemným hodnocení ve škole v oblastech jako je krása, inteligence atd..
Honza se divil, že Lojza dal "Pepkovi" v oblasti inteligence 5 bodů -tzn.maximum. Lojza to obhajoval tím, že ten "Pepek" umí jazyky. Což Honzík nebyl schopen pochopit.
Takže:
H: "Jazyky ale nejsou věcí inteligence!"
L: "A co je podle tebe věcí inteligence? Biologie?"
H: "Ne, biologie ne. Ale třeba politické vnímání! Politik nemůže bejt blbej."

L: "Ale může, tady jsi v Česku, tady politik může být kdokoliv!"
Jen jsem v duchu přikyvovala hlavou...

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!