Dnes v autobuse č. 133 směrem na Florenc přistoupí dva cca 18 letí kluci v jemně podnapilém stavu. 

Cestovníci...

Dnes v autobuse č. 133 směrem na Florenc přistoupí dva cca 18 letí kluci v jemně podnapilém stavu. 

První z nich přikládá telefon k uchu a show začíná:"Hey, bitch! Where are you? We are going to Pankrác..."následuje zděšený výraz v jeho očích a prakticky okamžité vystřízlivění."nooo, jeee, to jsi ty, mami? Já jsem u Davida a už půjdeme spát, vážně!"
- z telefonu je slyšet svérázný hlas maminky, připomínající Mariu Sharapovovou při úderu"Mami, Ty mi nevěříš? Dobře, tak já Ti ho dám k telefonu, vydrž..." hází zděšený pohled na kamaráda vedle a podává mu telefon:"Dobrý den, paní xxx. Jooo, už jsme skoro u mě a jdeme spát. Ano, ano, nashledanou"Hovor končí a provinilec složí ruce s telefonem a zoufalým výrazem v očích říká:"Ty vole, já jsem myslel, že volám Sophie.

 A ona mi to vezme máma a říká mi: Ty hajzle jeden, já Ti dám ví ár gouink tu Pankrác. Koukej mazat domů!"

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...