MĚSTO PRAHA: Historie a turistika. Koněspřežka v Praze. Tramvaj.

Historie a turistika. Koněspřežka v Praze. Tramvaj.

Historie a turistika i Koněspřežka!


Tramvajová zastávka Flóra, čtvrtek odpoledne.Na stanici přijíždí těsně za sebou dvě tramvaje, obě zastavují, ale jen první otevírá dveře. Vedle mě čeká párek důchodců (pán a paní, oběma bude určitě přes osmdesát) a dohadují se, zda zadní tramvaj přijede blíž nebo k ní musí dojít. V tu chvíli tramvaj otevírá dveře a oni se rozhodují, že ji teda "doběhnou". Paní vyrazí na svůj věk neuvěřitelně zlehka a čiperně. Pán o holi se pomalu belhá za ní, ale každých pár vteřin na paní zahuláká: "Přidej sakra nebo nám to ujede!" Je mi paní celkem líto, ona můj soucitný pohled zachytí, lehce zpomalí a mrkne na mě: "To on tak z lásky, slečno." Načež vyhopká do tramvaje a podrží dveře, aby pán také stihl nastoupit.

#Flóra, Tramvaj, Civilizace, Odposlechnuto, Humor, Stáří, Lidé, Metelescu blescu, Obrázkové příběhy, Pražské perličky, Sociální sítě, 

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!