Historie a turistika. Koněspřežka v Praze. Tramvaj.

Historie a turistika i Koněspřežka!


Tramvajová zastávka Flóra, čtvrtek odpoledne.Na stanici přijíždí těsně za sebou dvě tramvaje, obě zastavují, ale jen první otevírá dveře. Vedle mě čeká párek důchodců (pán a paní, oběma bude určitě přes osmdesát) a dohadují se, zda zadní tramvaj přijede blíž nebo k ní musí dojít. V tu chvíli tramvaj otevírá dveře a oni se rozhodují, že ji teda "doběhnou". Paní vyrazí na svůj věk neuvěřitelně zlehka a čiperně. Pán o holi se pomalu belhá za ní, ale každých pár vteřin na paní zahuláká: "Přidej sakra nebo nám to ujede!" Je mi paní celkem líto, ona můj soucitný pohled zachytí, lehce zpomalí a mrkne na mě: "To on tak z lásky, slečno." Načež vyhopká do tramvaje a podrží dveře, aby pán také stihl nastoupit.

#Flóra, Tramvaj, Civilizace, Odposlechnuto, Humor, Stáří, Lidé, Metelescu blescu, Obrázkové příběhy, Pražské perličky, Sociální sítě, 

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...