Jak chceš, ale jestli tam nebudeš, tak sbalím Mirka.

Jak chceš, ale jestli tam nebudeš, tak sbalím Mirka....
Dvě slečny v tramvaji, cca 13 let.

 První: "Hele, musíš tam začít chodit se mnou." Druhá: "No ale já nevím, jestli mi to půjde. Asi ne" evidentně se jí nechce.

První: "Jak chceš, ale jestli tam nebudeš, tak sbalím Mirka." Druhá na ní vyvalí oči a povídá: "Ty mrcho, jak jak to víš?" První jen pokrčí ramena. A pak už se jen ozve lítostivě: "Hm. Tak jo no."

Takhle se to dělá....

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!