Jak chceš, ale jestli tam nebudeš, tak sbalím Mirka.

Jak chceš, ale jestli tam nebudeš, tak sbalím Mirka....
Dvě slečny v tramvaji, cca 13 let.

 První: "Hele, musíš tam začít chodit se mnou." Druhá: "No ale já nevím, jestli mi to půjde. Asi ne" evidentně se jí nechce.

První: "Jak chceš, ale jestli tam nebudeš, tak sbalím Mirka." Druhá na ní vyvalí oči a povídá: "Ty mrcho, jak jak to víš?" První jen pokrčí ramena. A pak už se jen ozve lítostivě: "Hm. Tak jo no."

Takhle se to dělá....

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...