Na Kulaťáku

Obrázky jsou z Londýna 2013

Londýn není Praha Dejvice nenechte se zmýlit

Adventní trhy na Kulaťáku

Klasické farmářské trhy na Kulaťáku již skončily, od víkendu 29. – 30. 11. se promění ve Farmářské adventní trhy. „To znamená, že se i před Vánoci budete potkávat s většinou stálých farmářů, které doplníme o stánky s drobnými dárky a vánočním sortimentem,“uvádějí pořadatelé. „Letos jsme pro návštěvníky připravili i nějaké to kulturní uvolnění, to aby se jim lépe a příjemněji nakupovalo.“ Adventní farmářské trhy se budou konat vždy v pátek od 12 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin, nabídnou klasický farmářský sortiment, ale i tradiční české vánoční cukroví, ryby, vánoční stromky a drobné dárky.

Fotografie z Dejvic a vtipné povídání jsou tady.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...