Na Kulaťáku

Obrázky jsou z Londýna 2013

Londýn není Praha Dejvice nenechte se zmýlit

Adventní trhy na Kulaťáku

Klasické farmářské trhy na Kulaťáku již skončily, od víkendu 29. – 30. 11. se promění ve Farmářské adventní trhy. „To znamená, že se i před Vánoci budete potkávat s většinou stálých farmářů, které doplníme o stánky s drobnými dárky a vánočním sortimentem,“uvádějí pořadatelé. „Letos jsme pro návštěvníky připravili i nějaké to kulturní uvolnění, to aby se jim lépe a příjemněji nakupovalo.“ Adventní farmářské trhy se budou konat vždy v pátek od 12 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin, nabídnou klasický farmářský sortiment, ale i tradiční české vánoční cukroví, ryby, vánoční stromky a drobné dárky.

Fotografie z Dejvic a vtipné povídání jsou tady.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!