Cestovníci hromadní tramvajoví

Tramvaje a lidé

Literatura nebo studium

Dnes, opět tramvaj č.51 Tramvajka nacpaná k prasknutí, vlny těl se vzdouvají, šlapeme si po botách. Na zastávce Kamenická chce přistoupit dobře naladěný chlapík s bříškem, nemůže se dostat dovnitř, tak zahaleká :"Hrnéčku dost!" Dostal se.

Tuhle stačila tramvaj v deset večer, jako obvykle jeden vagón, protože plebs už má asi spát a ne jezdit tramvají. Hráli jsme si zrovna celá parta s ostatníma cestujícíma na sardinky, když tlačenice začala přiostřovat. Viníkem byla slečna, která se začala kroutit a ohýbat. Zvažovali jsme, co kutí, až se od ní ozvalo: "No neblbni, já tě do tý tašky musím dát, než tě někdo zašlápne."
A vynořila se zpět mezi vzpřímené i se psem.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!