Cestovníci hromadní tramvajoví

Tramvaje a lidé

Literatura nebo studium

Dnes, opět tramvaj č.51 Tramvajka nacpaná k prasknutí, vlny těl se vzdouvají, šlapeme si po botách. Na zastávce Kamenická chce přistoupit dobře naladěný chlapík s bříškem, nemůže se dostat dovnitř, tak zahaleká :"Hrnéčku dost!" Dostal se.

Tuhle stačila tramvaj v deset večer, jako obvykle jeden vagón, protože plebs už má asi spát a ne jezdit tramvají. Hráli jsme si zrovna celá parta s ostatníma cestujícíma na sardinky, když tlačenice začala přiostřovat. Viníkem byla slečna, která se začala kroutit a ohýbat. Zvažovali jsme, co kutí, až se od ní ozvalo: "No neblbni, já tě do tý tašky musím dát, než tě někdo zašlápne."
A vynořila se zpět mezi vzpřímené i se psem.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...