Pražské perličky

"The prince Charles ´s bridge is always so full..."

Pražské postřehy anglicky:


*** Američanka v 17-ce tramvaji: "The prince Charles ´s bridge is always so full..."

*** Ve známých pražských sadech hlídá otec spícího potomka v kočárku. O pár slov ho prosí dva pracovníci s kamerou. Otec nasadí lítostivý úsměv: ajm sorry, aj dount speak ček. Pracovníci s omluvami odejdou a otec se obrátí k dítěti v kočárku: už ses probudil, broučku?


*** Včera na Florenci u prodeje lístků. K přepážce se dostane ženština z Ruska a něco vehementně říká paní za přepážkou. Prodavačka lístků jí asi minutu poslouchá, pak se zvýšeným hlasem řekne:
 "Tak za prvé: já vám VŮBEC nerozumím a za druhé: TADY se mluví česky anebo anglicky!"

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...