MĚSTO PRAHA: Pražské perličky

Pražské perličky

"The prince Charles ´s bridge is always so full..."

Pražské postřehy anglicky:


*** Američanka v 17-ce tramvaji: "The prince Charles ´s bridge is always so full..."

*** Ve známých pražských sadech hlídá otec spícího potomka v kočárku. O pár slov ho prosí dva pracovníci s kamerou. Otec nasadí lítostivý úsměv: ajm sorry, aj dount speak ček. Pracovníci s omluvami odejdou a otec se obrátí k dítěti v kočárku: už ses probudil, broučku?


*** Včera na Florenci u prodeje lístků. K přepážce se dostane ženština z Ruska a něco vehementně říká paní za přepážkou. Prodavačka lístků jí asi minutu poslouchá, pak se zvýšeným hlasem řekne:
 "Tak za prvé: já vám VŮBEC nerozumím a za druhé: TADY se mluví česky anebo anglicky!"

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!