Hovory cestou autobusem

Autobus IRAN - Isfahan original photo for illustration

Rozhovor dvou starších dam (D1, D2) o jejich vnoučatech, odposlechnuto v autobuse. Co historka, to perla.
 
D1 - Představ si, co mi minule řekl vnuk v autobuse! Podíval se na mě a říká mi: „Babí, na to, že jsi tak hrozně moc stará, zas tak moc ošklivá nejsi!“ Všichni v tom autobuse se mi smáli.
D2 - No, to já jsem toho nejmenšího vedla minule do školky, koupila jsem mu koláček a tak mu říkám „Jakou máš babičku?“ a on se na mě podíval a řekl „Tlustou?“. Od té doby se tak blbě neptám.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!