Hovory cestou autobusem

Autobus IRAN - Isfahan original photo for illustration

Rozhovor dvou starších dam (D1, D2) o jejich vnoučatech, odposlechnuto v autobuse. Co historka, to perla.
 
D1 - Představ si, co mi minule řekl vnuk v autobuse! Podíval se na mě a říká mi: „Babí, na to, že jsi tak hrozně moc stará, zas tak moc ošklivá nejsi!“ Všichni v tom autobuse se mi smáli.
D2 - No, to já jsem toho nejmenšího vedla minule do školky, koupila jsem mu koláček a tak mu říkám „Jakou máš babičku?“ a on se na mě podíval a řekl „Tlustou?“. Od té doby se tak blbě neptám.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...