Sleduji co se v Praze kdekoliv šustne a o tom sociální sítě švitoří za čerstva v komunitě přátel. Jejda!

Ilustrační fotografie

Maminka s dvěma sotva tříletými klučíky jde naproti mně po chodníku. Jsou to dvojčátka, mají stejné bundičky a na zádech minibatůžky. Každý se jí drží za ruku, a s otevřenou pusou sledují okolní svět. Klopýtavě prochází kolem dělníků, co opravují silnici. Ti ještě v čistých ranních monterkách a se založenýma rukama stojí u spících strojů, sledují ženské na ulici a pokuřují cigára. Bagr je zapíchlý do země a bagrista zrovna tahá chrchel až z paty.

Chlapečci udiveně: "Hááá, veuký bagu a pááán!"

Bagrista si jich všimne a káravě, přesto však rezignovaně, na ně zakřičí: "Upalujte do školy! A když se nebudete dobře učit, tak hele, dopadnete jako já!" odplivne si na zem a přeloží nohu přes nohu.


Pražského povstání, 16.4.2015

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...