Sleduji co se v Praze kdekoliv šustne a o tom sociální sítě švitoří za čerstva v komunitě přátel. Jejda!

Ilustrační fotografie

Maminka s dvěma sotva tříletými klučíky jde naproti mně po chodníku. Jsou to dvojčátka, mají stejné bundičky a na zádech minibatůžky. Každý se jí drží za ruku, a s otevřenou pusou sledují okolní svět. Klopýtavě prochází kolem dělníků, co opravují silnici. Ti ještě v čistých ranních monterkách a se založenýma rukama stojí u spících strojů, sledují ženské na ulici a pokuřují cigára. Bagr je zapíchlý do země a bagrista zrovna tahá chrchel až z paty.

Chlapečci udiveně: "Hááá, veuký bagu a pááán!"

Bagrista si jich všimne a káravě, přesto však rezignovaně, na ně zakřičí: "Upalujte do školy! A když se nebudete dobře učit, tak hele, dopadnete jako já!" odplivne si na zem a přeloží nohu přes nohu.


Pražského povstání, 16.4.2015

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!