Slepci a vozíčkář v kině

Prague Praha Hradčany
Sedím takhle v kině a přijde parta 3 chlapů (věk do 30) za doprovodu personálu.

 1 vozíčkář a 2 slepci. V moment kdy nastane v kině absolutní ticho, tak řekne jeden slepec druhému „Martine proč jsme se nechali ukecat na 3D kino taková pitomost“ a usmál se.

 Druhý mu odpověděl „To mi neříkej, to řekni tomu závodníkoj vedle tebe“ V tom vozíčkář zakřičel „Držte huby nebo vstanu a nakopu vám prdele“
 Všichni 3 se začali brutálně smát a slepec mu najednou odpověděl „To bych chtěl vidět ty vole“ a začlo se smát rovnou celé kino. Po filmu mi to nedalo a šel jsem jim pomoc ven z kina.. Prohodil jsem pár slov a ptám se neotřele, co oni zrovna v kině.

Bylo mi odpovězeno, že je ten na vozíku strašně prosil, jak nechce jít sám atd., tak s ním šli s podmínkou, že on s nima pak půjde na vrchol Sněžky, protože tam je krásný výhled…. No hoši to byl můj konec!

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...