Slepci a vozíčkář v kině

Prague Praha Hradčany
Sedím takhle v kině a přijde parta 3 chlapů (věk do 30) za doprovodu personálu.

 1 vozíčkář a 2 slepci. V moment kdy nastane v kině absolutní ticho, tak řekne jeden slepec druhému „Martine proč jsme se nechali ukecat na 3D kino taková pitomost“ a usmál se.

 Druhý mu odpověděl „To mi neříkej, to řekni tomu závodníkoj vedle tebe“ V tom vozíčkář zakřičel „Držte huby nebo vstanu a nakopu vám prdele“
 Všichni 3 se začali brutálně smát a slepec mu najednou odpověděl „To bych chtěl vidět ty vole“ a začlo se smát rovnou celé kino. Po filmu mi to nedalo a šel jsem jim pomoc ven z kina.. Prohodil jsem pár slov a ptám se neotřele, co oni zrovna v kině.

Bylo mi odpovězeno, že je ten na vozíku strašně prosil, jak nechce jít sám atd., tak s ním šli s podmínkou, že on s nima pak půjde na vrchol Sněžky, protože tam je krásný výhled…. No hoši to byl můj konec!

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!