Město PRAHA. Metro, Odposlechnuto, Humor, My Story, Úsměv, Obrázkové příběhy, Praha, Pražské perličky

Lidé, Metro a Příběhy

ODPOSLECHNUTO


Středa, metro C. Baví se paní s pánem ve středním věku, kravaťáci, zřejmě kolegové.

Paní: A co Tomášek, ještě má tu sádru?

Pán: No ani mi nemluv, v pondělí jsme to právě byli sundávat. Když mu to sundali, málem jsme odpadli.

Paní: Tak on to měl taky dost dlouho, že jo. Pamatuju si, že když to sundávali naší Hance, tak to taky zrovna nevonělo..

Pán: O to ani tak nešlo. Ale představ si, že on pod tou sádrou měl několik rozpuštěnějch lentilek, nějaky lipo, a cosi, co vzdáleně připomínalo gumového medvídka.. Když jsem pátral po tom, proč si to tam nacpal, tak mi bylo řečeno, že mu to tam postupně naládoval ten náš nejmladší s tím, aby prej se Tomáškovi nožička brzy uzdravila a on zase mohl chodit na fotbal

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...