Bahno prezentované sociopaty psychopaty a exaltovanými skupinami deprivantů všude v mediích, internetu a okolo sebe.

Anonymní sousedi

Jednoduché následuje to část národa co už ví...
Už dlouho se brodím v bahně prezentovaném sociopaty psychopaty a exaltovanými skupinami deprivantů všude v mediích, internetu a okolo sebe.

Na to nemám obuté holínky ani jinou ochranu jen jsem vytáhl z toho mararastu volbu co má dosud smysl.

Karel Schwarzenberg jako dobro mezí tím zlem i s tím excesivním Kalouskem - ten umí alespoň počítat a dá se ukočírovat na suché cestě.
Můžete dehonestovat a naskočit na volbu zla, které je maskováno a aktivní všude, kam se podíváte zlo bují veřejně především roste skrytě mezi hloupými i rafinovaně rudými trpajzlíky...
Opravdu lidi nemyslí hlavou nebo tam nemají paměťové neurony?

Proto volím slušné a normální lidi do voleb jako TOP09.

Otevřete své oči a uvidíte. Naslouchejte s kritickým myšlením.CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...