A kdo sem jako podle vás má jít? Snad Bóža, která má pauzu? Maruška šla konečně kouřit...


Albert Karlín,

Stáří tlačí vozíček dopředu opírá se o něj...

Je to bezpečná opora s hůlkou
fronta u každé pokladny 10 zákazníků (tedy u těch 2 z 5ti? pokladen).
Jdu dopředu na pokladnu a zaneprázdněné pokladní pravím:
"Prosím vás, mohla by jste si zavolat kolegyni, máte tu frontu víc jak 8 lidí u každé pokladny."

Pokladní: "Jé, děkuju, já tam nevidím, kolik tam stojí lidí."
Pokladní volá, po 5ti minutách se přiřítí rozlícená zaměstnankyně a hlásá. "No cože, to si děláš srandu a jako kdo si stěžoval a vůbec.."
Jde ke druhé pokladní a praví "Hele jako, takhle teda jako ne, máš sebou okamžitě pohnout a to fakt hned! Dávej si pozor!"

Poslušně se přihlásím, že jsem si stěžovala- s tím, že se domnívám, že takhle to úplně nejde (že akceptovatelná je fronta do 5ti zákazníků) a upozorňuji na plné košíky odstavené uprostřed fronty a na zákazníky, kteří už na to neměli nervy a vzdali se svého nákupu (i na skutečnost, že si tím zaměstnanci přidělávají práci).

Dostalo se mi okamžité odpovědi: "A kdo sem jako podle vás má jít? Snad Bóža, která má pauzu? Maruška šla konečně kouřit. Nebo Alena? Ta jde teďkon zrovna domu! Nebo snad já? Já uklízim! A Honza telefonuje."

Já: "Manažera máte kde?"

"Manažera? No to nevim, sedí někde vzadu a je rád, že nemusí nic řešit." 

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...