A kdo sem jako podle vás má jít? Snad Bóža, která má pauzu? Maruška šla konečně kouřit...

Stáří tlačí vozíček dopředu opírá se o něj...
Albert Karlín

Je to bezpečná opora s hůlkou
fronta u každé pokladny 10 zákazníků (tedy u těch 2 z 5ti? pokladen).
Jdu dopředu na pokladnu a zaneprázdněné pokladní pravím:
"Prosím vás, mohla by jste si zavolat kolegyni, máte tu frontu víc jak 8 lidí u každé pokladny."

Pokladní: "Jé, děkuju, já tam nevidím, kolik tam stojí lidí."
Pokladní volá, po 5ti minutách se přiřítí rozlícená zaměstnankyně a hlásá. "No cože, to si děláš srandu a jako kdo si stěžoval a vůbec.."
Jde ke druhé pokladní a praví "Hele jako, takhle teda jako ne, máš sebou okamžitě pohnout a to fakt hned! Dávej si pozor!"

Poslušně se přihlásím, že jsem si stěžovala- s tím, že se domnívám, že takhle to úplně nejde (že akceptovatelná je fronta do 5ti zákazníků) a upozorňuji na plné košíky odstavené uprostřed fronty a na zákazníky, kteří už na to neměli nervy a vzdali se svého nákupu (i na skutečnost, že si tím zaměstnanci přidělávají práci).

Dostalo se mi okamžité odpovědi: "A kdo sem jako podle vás má jít? Snad Bóža, která má pauzu? Maruška šla konečně kouřit. Nebo Alena? Ta jde teďkon zrovna domu! Nebo snad já? Já uklízim! A Honza telefonuje."

Já: "Manažera máte kde?"

"Manažera? No to nevim, sedí někde vzadu a je rád, že nemusí nic řešit." 

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!