MĚSTO PRAHA: Poslední dobou potkávám v MHD jenom lidi, co se tvářej, jak kdyby sežrali kilo citrónů

Poslední dobou potkávám v MHD jenom lidi, co se tvářej, jak kdyby sežrali kilo citrónů

Cestující..
Událo se v Praze

Včera tak kolem osmý večer jsem nastupoval do metra Strašnická a už na nástupišti jsem si všiml zajímavé dvojice, chlápek něco ke 40ce, menší postavy s kytarou a vedle něj taková "éterická technařka" - fialovobílý dlouhý vlasy, všude piercing, rozdrbaný džíny, evidentně byli jako pár a chlápek začal ladit kytaru, ale než stihl něco zahrát,
přijelo metro.
 Nastoupili jsme, dvojice si sedla dopředu vagonu, chlápek začal hrát, nutno uznat, hrál perfektně, starý fláky od Beatles, Hey jude, tuším že i yesterday, zkrátka 70.-80. léta a holka se do toho taky opřela, místy teda jí to lehce ujelo, ale velmi dobrý výkon a zlepšilo mi to náladu.
Lidi ve vagonu poslouchali, pár japonských turistů si dvojici vyfotilo, pár lidí se usmálo, spousta lidí se zájmem poslouchala a jedna paní s dcerkou začali brblat že je to ruší... ujeli jsme 5 zastávek a oni šli vystupovat,jako jediný z celého ,celkem naplněného vagonu metra jsem se zvedl, došel za nimi a povídám : Jste dobří,díky !
Jejich výraz byl směsicí úžasu a překvapení,a bylo vidět že jsem jim udělal vážně radost,a že to někdo ocenil


Lidi,nebuďte pořád jen zalezlí v ulitách,a projevte se taky někdy,za mě kdyby v každém vagonu někdo takhle pěkně hrál,tak mám hned veselejší den.


Uzrálo na sociální síti

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!