Pražská holčička a Doberuška

Old Town Square (Prague)
Tento víkend, čekárna dětské pohotovosti na Praze 2,

 maminka předvádí vědomosti své dcerky, která sedí na obří umělohmotné berušce: "A jak se jmenuje ten brouček, na kterém sedíš?" "Já nevím..
" Maminka: "Ale to víš, že víš, má na zádech sedm teček." Holčička otráveně: "No nevím.." Matka to nevzdává: "No do jakého oddílu chodíš??!" "Do berušek." Matka: "Tak vidíš a jak se teda jmenuje ten brouk?!" Holčička demonstrativně: "Doberuška."


CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!