Revizorská na Zličíně


Praha - Metro.
Revizorska na Zlicine. Já, Maminka, Revizor.

R: Takže vaše lístky.
M: Hned to bude.
J: Já je asi nemám.
M: Jak nemáš? Jak nemáš!! Kde máš TY lístky!!
J: Mami, já nevim, já je asi fakt nemám.
M: No kde je máš, kde jsou?
R: Máte ty lístky?
M: Samozřejmě že má ty lístky! Jen je líná je najít, to znám! To dělá vždycky! Chápete to, no chápete?! Víte jak je to hrozný s ní někam jet!
Hrabu tak různě v tašce, lístky jsem neměla, což maminka nepostřehla naštěstí.
R: Tak já počkám, já mám času dost.
M: No ale my né, já ne! Ona tu bydlí, ta si může lístky hledat do zítra, já pospíchám! Víte co, nechte si jí tady i s těma lístkama, já na to nemám nervy!
R: No, to nejde, já ty lístky potřebuju vidět.
M: Víte co? Máte děti? Počkejte až vám vyrostou! Ani lístek nenajdou! To je šílený.............
Revizor se vytratil tak rychle, že si maminka nevšimla, že už nadává jenom mně

Vybráno z debaty:  Nám se asi před šesti lety stalo něco podobného. Jela jsem s mamkou do tanečních, cestou na autobus jsme se hádaly, nastoupíme dovnitř a hrnou se k nám dva muži a ukazují odznak. Mamka na ně vyštěkla: "Fakt bezva! S ní se pohádám, jdeme pozdě a vy nás teď ještě chytíte!" Revizoři si k nám přisedli, začali řešit naše problémy a pak odešli s tím, že pokutu nedostaneme, ale musím teď dva měsíce mýt doma nádobí.


CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...