"Takže dobry fečéér.." i lehkej aplaus byl...

"Takže dobry fečéér.." i lehkej aplaus byl.
4tá ráno (myslim ), Lazarská.

 GinTonicu víc než krve, doklušu k tramvaji, která tam pak jak na swiňu stála ještě tři minuty, ladným skokem jak baletní laňka, že si dám 'pa-de-déé' ode dveří a ulovim místo a - padedéé o schod přímo k sedačce naproti. zamával sem jak padlej (padedlej ) anděl křídlama a už podruhý za 24hodin ze mne nevypadla YntelYgentnější věta než: "Takže dobry fečéér.." i lehkej aplaus byl.
Zdroj: sociální sítě, komunita - odposlechnuto

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...