MĚSTO PRAHA: "Takže dobry fečéér.." i lehkej aplaus byl...

"Takže dobry fečéér.." i lehkej aplaus byl...

"Takže dobry fečéér.." i lehkej aplaus byl.
4tá ráno (myslim ), Lazarská.

 GinTonicu víc než krve, doklušu k tramvaji, která tam pak jak na swiňu stála ještě tři minuty, ladným skokem jak baletní laňka, že si dám 'pa-de-déé' ode dveří a ulovim místo a - padedéé o schod přímo k sedačce naproti. zamával sem jak padlej (padedlej ) anděl křídlama a už podruhý za 24hodin ze mne nevypadla YntelYgentnější věta než: "Takže dobry fečéér.." i lehkej aplaus byl.
Zdroj: sociální sítě, komunita - odposlechnuto

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!