Ale to víte, už jsem stará a nemožná. Mladý už se o mě nezajímaj, já si nic nepamatuju, všechno mi padá z rukou. Ale jsem šťastná.

Ilustrační obrázek z cesty do práce....

Dnes 6/5/2015 cestou do práce na Budějovický v busu 124.

Já: "Chcete si sednout?"
Paní: "Děkuji. Ráda si sednu. To víte, už mi je 80."
Já: "To vypadáte dobře."

Paní: "Děkuji! Ale to víte, už jsem stará a nemožná. Mladý už se o mě nezajímaj, já si nic nepamatuju, všechno mi padá z rukou.
 Ale jsem šťastná.
Jediný co si ještě přeju je dostat toho Alzheimera."
Já: "Proč proboha?!"

Paní: "No budu vlastně dělat to samé co teď, jen si to nebudu uvědomovat. Budu pořád vysmátá a navíc, mladý se ze mě zcvoknou!"

Zdroj: odposlechnuto

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...