MĚSTO PRAHA: Dnes v Dejvicích...ta její prdel, postava, kámo, řikám ti, tu bych si klidně i vzal (baví se o nějaké holce)

Dnes v Dejvicích...ta její prdel, postava, kámo, řikám ti, tu bych si klidně i vzal (baví se o nějaké holce)

Praha Prague

Část rozhovoru dvou kluků (cca kolem 20) dnes v Dejvicích.

1: … ta její prdel, postava, kámo, řikám ti, tu bych si klidně i vzal (baví se o nějaké holce)

2: Hm, tohle je dneska už ale dávno překonaný, hodnotit ženský podle vzhledu. Co z toho pak máš kromě sexu? Kor, když dneska máš „profesionálku“ (původně vyjádřeno expresivnějším výrazem) na každym rohu. 

Dneska se musíš hlavně dívat, jestli je ta holka pracovitá, jestli umí vařit, má vztah k uklízení, přebalování dětí a tak. Nebo dopadneš jako nedávno muj brácha. Místo toho, aby šel se mnou večer na pivo, byl doma a zavařoval okurky.


Na sociální síti Facebook

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!