Marie PunQua Jungová a příběh houslistky ze sociálních sítí...

Příběh houslistky
 Odposlechnuto v pondělí v posledním nočním vlaku Praha - Ústí n/L.

Nastupuju do vlaku a slyším zvuk houslí. Říkám si, že jsem asi fakt unavená, nicméně když jdu kolem prvního kupé, zvuk zesiluje a v druhém kupé sedí paní a hraje na housle, na sedačce má ještě položenou kytaru. Sedla jsem si do třetího kupé a myslela jsem si, že až se vlak rozjede, tak to paní sbalí, protože vlak přece drncá. Nesbalila, až do Roudnice hrála kouzelně na housle a ty pak vyměnila za kytaru a zpěv.
Tak skvělou cestu jsem ještě nezažila.

Jet v noci vlakem, koukat na noční města a k tomu mít jako živý doprovod krásné tóny houslí a kytary je zkrátka jedinečná kombinace.Pro INFO:

Marie Jungová, zástupce hudební skupiny Punkva, na vánočních trzích v Praze. Marie "PunQua" se věnuje keltské hudbě řadu let, má za sebou několikanásobnou účast na zahraničních festivalech, koncerty velké i komorní, hrává ve slavném drážďanském irish pubu. Má však ráda i pouliční vystupování - v Praze i kdekoli jinde...

INFO:

Ač nerada, tak sem přidávám tenhle článek. Paní, kterou jsem slyšela ve vlaku je paní Marie, která před pár dny zemřela... je to smutný příběh, který by měl být znám:
https://punqua.wordpress.com/.../marie-zemrela-at-zije.../Ve čtvrtek, 25. 2. 2016 v ranních hodinách dodýchala Marie Junková. Na Národní třídu chodila hrát na…
PUNQUA.WORDPRESS.COM

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...