Čůrá to, kadí to i jí to častěji než ten pes....

Děti na lavičce

Mladá blond paní tlačí kočárek a přechází přes přechod u Švandova divadla a z tramvajové zastávky na ní už z dálky mává jiná dívka kolem dvacítky.

 "Nazdar Mařka, ty vole, co to máš, to sis pořídila místo psa?" culí se a ukazuje na kočárek s vrtícím se nemluvnětem.

Čerstvé mamince moc do smíchu evidentně není a odpoví: "No jo, hrůza, nevěděla jsem, do čeho jdu, čůrá to, kadí to i jí to častěji než ten pes...."#Děti, Lidé, Odposlechnuto, Pražské perličky, Sociální sítě.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...