MĚSTO PRAHA: Čůrá to, kadí to i jí to častěji než ten pes....

Čůrá to, kadí to i jí to častěji než ten pes....

Děti na lavičce

Mladá blond paní tlačí kočárek a přechází přes přechod u Švandova divadla a z tramvajové zastávky na ní už z dálky mává jiná dívka kolem dvacítky.

 "Nazdar Mařka, ty vole, co to máš, to sis pořídila místo psa?" culí se a ukazuje na kočárek s vrtícím se nemluvnětem.

Čerstvé mamince moc do smíchu evidentně není a odpoví: "No jo, hrůza, nevěděla jsem, do čeho jdu, čůrá to, kadí to i jí to častěji než ten pes...."#Děti, Lidé, Odposlechnuto, Pražské perličky, Sociální sítě.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!