SIESTA na lavičce...VYSOČANY, Metro, Lavičky, Pražské perličky, Praha

Siesta na lavičce

Park u metra na Vysočanské, vedlejší lavička, 

babička k asi dvou a půlleté vnučce: "Pojď sem, ty prase, nemám na tebe dnes nervy a na tvou mámu taky ne, to si ze mě snad děláte prdel!" Vtom přisedá na mou lavičku muž v montérkách, vytahuje pivo a mluví do telefonu: "Tak já tě tady čekám, jedem pro ty drogy, je to objednaný. Dělej, brácho, jestli se chceš sjet na tom fetu."
Asi dobrá čtvrť..

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!