SIESTA na lavičce...VYSOČANY, Metro, Lavičky, Pražské perličky, Praha

Siesta na lavičce

Park u metra na Vysočanské, vedlejší lavička, 

babička k asi dvou a půlleté vnučce: "Pojď sem, ty prase, nemám na tebe dnes nervy a na tvou mámu taky ne, to si ze mě snad děláte prdel!" Vtom přisedá na mou lavičku muž v montérkách, vytahuje pivo a mluví do telefonu: "Tak já tě tady čekám, jedem pro ty drogy, je to objednaný. Dělej, brácho, jestli se chceš sjet na tom fetu."
Asi dobrá čtvrť..

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...