Pražské postřehy a odposlechy

Jde do metra!
Dnes dopoledne, tramvaj č.14 z Barrandova do centra. 
Asi na Lihovaru nastoupí snědý muž s plnovousem a v totálně plné polní zbroji (viz foto pro představu, bez zbraně) zřejmě americké armády. Dva junáci 17-18 let.

1) Ty vole, Bin Ládin.
2) Néé, to by neměl americkou vlajku na rameni!
1) Přece si nenapíše jmenovku Ahoj, jmenuju se Bin Ládin, je maskovanej blbče.
2) Hmm..Další vystoupíme?! (vyšlo to až na Smíchovské nádraží)
1) Každopádně.

Po výstupu z tramvaje, kde vystoupil i snědý sympaťák jdoucí do airsoftové války už jen slyším matně za zvuku pískajících a zavírajících se dveří.
2) Jde do metra! On jde do metra!
1) Počkáme na tramvaj!

Pominu-li, že byli buď zhulený nebo prostě hloupý, pobavilo to.....


Poznámka: Je to směšné do okamžiku, než si připustím, že nebyli zhulení, ale fakt už tak zblbli z médií, že se báli fakt.....

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

PŘÁTELÉ A INTERNET

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!