Ty chlapi jsou rok od roku horší, asi holt zůstanu single nebo já nevim.

Cestující v metru
Dnes v metru – rozhovor dvou kamarádek, obě zhruba středního věku (není to přepsáno zcela přesně, ale pointa byla stejná)
1: Tak co, jak dopadly ty rande?
2: No ani mi nepovídej, strašný. Tak v pondělí jsem byla s nějakym prasetem. Měl mastný vlasy a k jidlu si objednal špagety. Kdybys viděla jak to jedl. Normálně zaprskal tou omáčkou celej ubrus, sebe i mě. Nejhorší na tom bylo, že si ani neutřel pusu, takže to měl celý na obličeji, a když jsme odcházeli, tak to viděl personál a smál se nám. Venku se mi ještě snažil dát tou špinavou hubou pusu na rozloučenou. No prostě trapas jak prase.
1 – směje se
2: Ve středu jsem šla s nějakym, co mi po internetu tvrdil, že je mu 32 a pracuje jako manažer. Nakonec se z něj vyklubal 25 letej student, kterej vypadal uplně jinak než na fotkách. A víš co mi na to řekl, když mu říkám, že vypadá úplně jinak, než na fotkách?
1: Co ?
2: Nooo promiň, já, když jsem fotil tyhle fotky, tak jsem měl zrovna docela rýmu.
1 – směje se
2: No ale tak co s načatym večerem, navíc když jsem už měla hlad. Takže jsme šli alespoň na pizzu.... nakonec si objednává cheesecake a číšníkovi povídá: tak tady mi přineste ještě jeden ten „čuskejk“
1 – směje se a dodává: tak vidim, že minulej tejden si opravdu zaskórovala
2: Ale to zas jo, dala jsem aspoň tomu studentovi, jinak byl vcelku milej a zaplatil i účet. Ale řeknu ti, ty chlapi jsou rok od roku horší, asi holt zůstanu single nebo já nevim.

CO SE TADY ČTE NEJVÍC - Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

A tehdy jdeš za tím svým cílem, vidíš ho, cítíš ho, prožíváš ho a proto nevidíš překážky. Jen cestu…

Google na výletě Spousta lidí životem jen bezcílně bloudí. Neví kam jdou, schovávají se za fráze “dobrý život", “nějaký dobrý vzta...

Milí přátelé čtenáři,
jste vítáni na části webových stránek autora, najděte si své informace a záliby. Reportuji co mne zaujalo a vy si vybíráte, případně odbočíte na některou ze souvisejících stránek (v nabídce) níže. Každá stránka je svým způsobem rozcestník.
Myslivcům a přátelům přírody doporučuji Myslivost , cestovatelské příběhy a fotografie ve velkém rozlišení obsahuje SKALWEBSITE i NINIVEWEBSITE. Nešetřím atraktivními videy, kde působí jako doplněk. Pro technoidy internetové fandy je zajímavá stránka BROWSERWEBSITE. Kdo rád vaří zde jsou recepty. Momentky jsou z Prahy. Pohádky pro děti. Expertní poznámky i MEDICINA.

- Tyto stránky se také povedly.

Skvělé surfování na webu přeji!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...